Sivil

 
  Tema


Morality
Morality


Root | Forum > Morality
Kullanıcı Profili

Sistemden Atılma Mesajı

Yöneticilik vasıflarına haiz olmadığı ve bünyesinde barındırmadığı için Morality kullanıcısı YÖNETİMDEN çıkartılmış rütbesi düşürülmüştür. Bu süre zarfından forumda işlemler, davranışları izlenmiştir. Yönetimden çıkarılmasını hazmedemeyen Morality kullanıcısı KKA dan çıkarılmaması gereken konu hakkındaki bilgiyi başkalarına ulaştıdığı düşülündüğü için forumdan ONKAN tarafından uzaklaştırılmıştır.

Forumdan uzaklaştırılan Morality kullanıcısı, ONKAN’a aracı kişiler vasıtası ile, farklı nick PM ile ulaşarak ÖZÜR DİLEMİŞ, hatasını anladığını belirtmiş, davranışlarını düzelteceğini iletmiştir. Fakat ardından forumdan açmış olduğu diğer nickler ile yönetim ve yöneticileri suçladığı görülmüştür. Aynı tavırlar ve davranışları sebebiyle forumdan açmış olduğu nickler uzaklaştırılmış ve uzaklaştılacaktır.

// ONKAN: Tüm Yönetime vasiyetimdir; bu user ne zaman kendini davranışlarını, dilini düzeltirse istisna çevrçevesinde profili açılabilir. Şu an için YÖNETİME KESİNLİKLE alınamaz. Ne zaman çocuk kişiliğinden çıkar değerlendirilebilir...Kullanıcı Adı

Morality Simgem
Banned Msg.?
  PM Gönder
Rütbe Sivil

   
  Oy Ver
%-62
Organizasyon
Ünvan
Uzmanlık Alanları
Lokasyon Ruh Alemi
E-mail Özel
MSN
twitter
Mesaj 2066
Kayıt Tarihi 25 Nisan 2008
Son Giriş Tarihi 02 Haziran 2020
imza

imza Yok