Hoşgeldin Sivil

Tema

Donanım & Dijital Sistemler
Forum Yöneticisi : DeltaForce | Bu Bölümde Yetkili Tüm Yöneticiler? | Konuyu Okuyanlar?
CW Forum Ana Sayfa
        Donanım & Dijital Sistemler
Facebook'ta Paylaş   Yeni konu aç
Uzayda kaç tane uydu var?
Oy Ver   
Gönderilme Tarihi: 26 Nisan 2010 saat 12:17AM - Kayıtlı IP Mesaj İhbar!   Alıntı Yap      

alp_er tunga

Asen Bilyanov Dülgerov

Simgem
Teğmen

Ç.İ.C.
16 Ekim 2007
37   Mesaj
Durum: meLankolik
Mode : Default

Aktiflik
Seviye
Deneyim

evet arkadaşlar internetten baktım bir yerde 800 başka bir yerde 4000 den fazla olduğunu söylüyor doğrusu nedir?

Gönderilme Tarihi: 26 Nisan 2010 saat 12:41AM - Kayıtlı IP Mesaj İhbar!   Alıntı Yap      

Cyanide

Simgem
YüzBaşı

Ankara
29 Temmuz 2005
1069   Mesaj
Durum: KaYZeRSoZe

Aktiflik
Seviye
Deneyim

Uzayda uydusu olan , Dünya genelinde 15 Avrupada 9 Ülkeden biriyiz sadece bunu biliyorum.

Ayrıca uydu derken hepsinin farklı fonksiyonları var.
İletişim uyduları olarak soruyorsan sanmıyorum o kadar olacağını...

Şu zamana kadar fırlatılmış ve uzay çöplüğünde dolanan serseri uydularla bu kadar olabilceğini düşünüyorum ama söylediğin biraz abartı.

Gönderilme Tarihi: 26 Nisan 2010 saat 12:58AM - Kayıtlı IP Mesaj İhbar!   Alıntı Yap      

storix

Oktay OLGUN

Simgem
Albay

★Kocaeli
26 Aralik 2005
2182   Mesaj
Durum: CS Editoru

Aktiflik
Seviye
Deneyim

Uzayda Toplam ASkeri Havacılık.Nasa Vs Gibi Uydularım Toplamı
12 bin adet uydu faaliyet gösteriyor

Buda Onlardan Bir Görüntü

Cüz:2 Sayfa 31 Bakara Suresi 208 .Ayet

Gönderilme Tarihi: 26 Nisan 2010 saat 12:59AM - Kayıtlı IP Mesaj İhbar!   Alıntı Yap      

storix

Oktay OLGUN

Simgem
Albay

★Kocaeli
26 Aralik 2005
2182   Mesaj
Durum: CS Editoru

Aktiflik
Seviye
Deneyim

Hangi Uydu Nerede I Resimli Bu konu tarafımdan Donanım sistemlerinin içerisindeki uydu bölümünde mevcuttur

Cüz:2 Sayfa 31 Bakara Suresi 208 .Ayet

Gönderilme Tarihi: 26 Nisan 2010 saat 10:49AM - Kayıtlı IP Mesaj İhbar!   Alıntı Yap      

Formates

Mehmet GÜVEN

Simgem
Albay

İstanbul
24 Subat 2005
2609   Mesaj
Mode : Flashback

Aktiflik
Seviye
Deneyim

Uzmanlık Alanları:
Windows
Donanım
Driver Research
CCTV Otomasyon
Bulgary Alarm
Fire Alarm
Access Kontrol

Storix bak nisan bitiyor mayıs da biterse bilmiyorum artık... :)

Eğer bu konuya cevap yazmak istiyorsanız ilk önce Giriş Yap
Eğer kayıtlı bir kullanıcı değilseniz ilk önce kayıt olmalısınız
Git:   Yeni konu aç

WikiTurk | Bilisim Güvenligi Dernegi

Reklamlar: onlinecanliradyo.gen.tr | Kil Çadir | davutsahin.net

Uyarı !
Cyber-Warrior tescilli bir marka olup, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında K.H.K'ye göre yasal olarak korunmaktadır.
Cyber-Warrior'un Marka imajına zarar verici her türlü eylemde bulunan, yazı, yorum, sair içerikler barındıranlar hakkında 556 Sayılı kanunun ilgili hükümlerine göre yasal işlem başlatılmaktdır.
Ayrıca Cyber-Warrior'a ait isim, marka ve logoların izinsiz kullanılması yine aynı kanun hükümlerine göre suç sayılmaktadır. Marka No : 2010 46588 Korunma Tarihi : 15.07.2010

Yasal Uyarı | Sitemizin Çizgisi | Kullanım Sartları ve Üyelik Sözleşmesi | Telif Hakları Politikası / Copyright Policy | Cyber-Warrior.Org .Com .NET